Bayburt’ta bir araçta ele geçirildi: Metamfetamin, esrar, ruhsatsız tabanca!

Bayburt’ta bir araçtan metamfetamin maddesi, bir miktar esrar, 1 adet ruhsatsız tabanca, 1 adet tabancaya takılı vaziyette şarjör ve 4 adet şarjöre basılı vaziyette fişek ele geçirildi.

Bayburt İl Emniyet Müdürlüğü2nün uyuşturucu ile mücadelesi devam ediyor. İl Jandarma Komutanlığı görevlileri ile koordineli yürütülen çalışmalar kapsamında Bayburt İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince, Kayışkıran Mevkiinde park halinde bulunan bir araç kontrol edildi, araçta bulunan M.T. isimli şahsın üstünde yapılan aramada bir miktar metamfetamin maddesi, bir miktar esrar maddesi ve 1 adet narkotik madde kullanımına yarayan payp diye tabir edilen cam aparat ele geçirildi. Ayrıca araç içerisinde yapılan aramada 1 adet ruhsatsız tabanca, 1 adet tabancaya takılı vaziyette şarjör ve 4 adet şarjöre basılı vaziyette fişek ele geçirildi.

M.T. isimli şahıs hakkında kullanmak için uyuşturucu veya uyarıcı madde satın almak, kabul etmek veya bulundurmak suçu ile 6136 Sayılı Kanuna Muhalefet suçlarından adli tahkikat başlatıldı.

Yorumlar