Vali Epcim, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’nü ziyaret etti

Vali Cüneyt Epcim, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Kurum içinde denetlemelerde bulunan Vali Epcim, personelden çalışmalarına ilişkin bilgi aldı. Ziyareti esnasında önceki gün Mutlu Köyü’nde çıkan yangın sonucu ev ve ahırları zarar gören vatandaşlarla da görüşen Vali Epcim, yangınzede vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini yeniledi.

Vali Epcim burada, ilgili kurumlar tarafından sağlanacak yardımlarla yaşanan hadisenin olumsuz etkilerinin hafifletileceğini söyledi. Hasar tespit çalışmaları doğrultusunda bugün itibariyle gerekli adımların atılmaya başlandığını kaydeden Vali Epcim, “Yapabileceğimiz seviyenin en üst düzeyinde bu yardımları yapacağız. Tekrar sizlere ve köy halkımıza geçmiş olsun.” dedi.

Vali Epcim, sonrasında Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Haluk Akkoyunlu ve kurum bünyesinde faaliyetler gösteren kuruluş müdürleriyle bir araya geldi. Birim amirlerinden çalışmalarına ilişkin brifing alan Vali Epcim, toplantının ardından ziyaretini sonlandırdı.

Yorumlar